Wybierz pakiet

Kreator projektu

Pozwala on na kompleksowe przygotowanie projektu rekrutacyjnego. Zamieszczasz informację dotyczącą twojej firmy, rekrutacji na dane stanowisko i pytań video dla kandydata oraz określasz wymagane cechy i umiejętności.

Test na nieograniczonej liczbie kandydatów

W ramach jednego projektu rekrutacyjnego masz możliwość przetestowania nieograniczonej ilości kandydatów. Sam decydujesz ile osób zapraszasz do video interview oraz e-AC.

Statystyka i filtrowanie kandydatów

Przesłane zgłoszenia zostają uporządkowane zgodnie z Twoimi wymaganiami i oczekiwaniami. Masz możliwość filtrowania aplikacji kandydatów według najważniejszych, wybranych przez Ciebie kryteriów.

Analiza e-Assessment Centre

Ta część procesu selekcji pozwala zbadać wymagane przez Ciebie cechy i umiejętności kandydatów. Test odbywa się za pomocą interaktywnych zadań, których metodologia zgodna jest z standardami AC.

Video Interwiew

Narzędzie to pozwala zobaczyć kandydatów aplikujących na dane stanowisko jeszcze przed etapem rozmów rekrutacyjnych. Dzięki video interview pracodawca może zadać pytania, na które aplikanci odpowiedzą przy użyciu kamery internetowej.

Wyniki w formie tabelarycznej

Koniec z przerastającą Cię ilością danych. Zapewniamy całościowe zestawienie rezultatów rekrutacji i selekcji w uporządkowanej tabeli, razem z treściwym podsumowaniem.

Filmy z odpowiedziami kandydatów

Udzielone przez kandydatów odpowiedzi video zbierane są w twoim panelu administracyjnym w formie kilkuminutowych filmików. W każdej chwili możesz się z nimi zapoznać, porównać między sobą, a nawet udostępnić do konsultacji swoim współpracownikom.

Wsparcie konsultanta

Wsparcie osoby odpowiedzialnej za rekrutację w zakresie zarówno działania serwisu jak i metodologii procesu rekrutacyjnego.

Stworzenie i publikacja oferty pracy

Określasz wymagania, które powinien spełniać przyszły pracownik i informacje dotyczące miejsca pracy. eSelektio tworzy za Ciebie ogłoszenie tak, by było kompletne i zrozumiałe, a następnie publikuje je na wybranych przez Ciebie portalach ogłoszeniowych.

Indywidualne rozmowy rekrutacyjne

Po wstępnej selekcji kandydatów z wykorzystaniem naszego systemu, eksperci eSelektio odbywają indywidualne wywiady z najlepszymi aplikantami. Wszystko po to, aby jak najlepiej sprostać Twoim potrzebom.

Wskazanie przez doradcę 3 kandydatów

Specjaliści eSelektio wskazują 3 najlepszych kandydatów na dane stanowisko pracy spełniających Twoje wymagania dotyczące cech, umiejętności oraz wiedzy branżowej. Ostateczną decyzję o zatrudnieniu podejmujesz Ty!

Liczba procesów

Liczba procesów rekrutacyjnych do Twojej dyspozycji.

1

1

Cena netto usługi


450 zł

do negocjacji

* Koszt miesięczny, umowa na 12 miesięcy z opcją przedłużenia. Oszczędzasz 20%
Jeśli posiadasz, wpisz specjalny kod: