Dlaczego warto korzystać z eSelektio?

Zobacz niektóre zalety

Profesjonalny e-Assessment Center

Tradycyjna forma Assessment Center wymaga wysokich nakładów pieniężnych, wiąże się z zatrudnieniem dodatkowego zespołu doradców i ekspertów z firmy zewnętrznej. Tymczasem, współpracując z eSelektio masz możliwość przeprowadzenia e-Assessment Center. Kandydaci krok po kroku wypełniają testy i rozwiązują interaktywne zadania. W ten sposób korzystasz z najskuteczniejszej formy rekrutacji, jednocześnie obniżając związane z nią koszty i czas.

Automatyczna selekcja kandydatów

Dzięki zaawansowanemu i innowacyjnemu systemowi, wszyscy pozyskani przez Ciebie kandydaci przechodzą kompleksową selekcję pod względem wybranych przez Ciebie kryteriów oraz zostają uszeregowani w zależności od uzyskanych wyników podczas e – Assessment Center.

Video interview - pierwsza rozmowa rekrutacyjna

Video interview pozwala Ci zobaczyć kandydatów aplikujących na dane stanowisko jeszcze przed etapem rozmów rekrutacyjnych. Dzięki video interview możesz zadać pytania, na które kandydaci udzielą odpowiedzi za pomocą kamery internetowej.

Dostęp do nagrań z rozmów rekrutacyjnych oraz statystyki selekcji

Możesz przyjrzeć się potencjalnym pracownikom z bliska. Masz możliwość wielokrotnego odtworzenia nagrań z rekrutacji i sprawdzenia w każdej chwili jak kandydaci zaprezentowali się odpowiadając na konkretnie postawione przez Ciebie pytania.

Koszty mniejsze o 1000 do 15000 zł i aż 63h zaoszczędzonego czasu w procesie rekrutacji i selekcji!

Automatycznie wykonane analizy CV, umiejętności i cech kandydatów oszczędzają Twój czas. Zdalnie przeprowadzany Assessment Center minimalizuje koszty poniesione w związku z rekrutacją. Doradca personalny, zespół asesorów, a zarazem firma konsultingowa to właśnie portal eSelektio – 3 w 1. Oddajesz swój czas i kapitał w dobre ręce.

Zyskuję dostęp do szkoleń prowadzonych w oparciu o psychologię narracyjną

eSelektio oferuje mi kompleksowy zakres usług w dziedzinie rekrutacji i selekcji pracowników. Moja firma ma zapewnione wsparcie zarówno na poziomie poszukiwania personelu jak i szkolenia nowych osób oraz podnoszenia kwalifikacji obecnie zatrudnionej kadry pracowniczej.